Корисно

Вплив ПЗ на швидкість доступу в Інтернет.

На швидкість доступу до Мережі впливають багато програм , які можуть бути встановлені на Вашому комп'ютері. Насамперед швидкість доступу визначає пакет, яким ви користуєтеся.

Другий фактор - віруси та інші шкідливі програми.
Висока вірусна активність на Вашому ПК створює паразитний і неконтрольований трафік. А це призводить до непомітних перевитрат останнього. Деякі віруси можуть завантажити канали користувача на 99 % для відправки несанкціонованої пошти - спаму. Тому потрібно своєчасно і періодично оновлювати антивірусні програми і перевіряти свій комп'ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення.

Обережно… Віруси!!!

Комп’ютерні віруси - це шкідливі програми, які можуть не тільки знищити цінну інформацію, але й вивести комп’ютер з ладу.

Черви

Проникають в комп’ютер у вигляді поштових вкладень або викачаних з Інтернету файлів, після чого починають розсилати свої копії по мережі. Комп’ютер, атакований черв’яками, може перестати працювати!

Загальні правила безпеки в мережі Інтернет

Захистіть свій комп’ютер!

Без надійної системи захисту Ваш комп’ютер вразливий для шкідливих програм. Ви ризикуєте стати частиною мережі, що використовується кіберзлочинцями для проведення мережевих атак або розсилання спаму. Щоб уникнути цих неприємностей:

Увага… Гроза!!!

Небезпечні для електронних пристроїв напруги при розрядах блискавок наводяться у всіх лініях комп'ютерних мереж, будь це лінії в офісі, будинку, квартирі або повітряні лінії між будинками. Від дій блискавки не завжди рятується навіть устаткування, підключене до ліній, прокладених у підземних комунікаціях.


privat 24 liqpay VISA / MasterCard