Обережно… Віруси!!!

Комп’ютерні віруси - це шкідливі програми, які можуть не тільки знищити цінну інформацію, але й вивести комп’ютер з ладу.

Черви

Проникають в комп’ютер у вигляді поштових вкладень або викачаних з Інтернету файлів, після чого починають розсилати свої копії по мережі. Комп’ютер, атакований черв’яками, може перестати працювати!

Троянці

Маскуються під нешкідливі програми, наприклад кодеки для перегляду відео. Опинившись на вашому комп’ютері, можуть стерти окремі файли і навіть відформатувати диски!

Руткити

Пробираються в саме серце операційної системи для перехоплення деяких її функцій, замітаючи таким чином сліди вторгнення в комп’ютер.

Шпигуни

Збирають для зловмисників різні дані на компьтері. У тому числі й ті, якими ви не хотіли б ні з ким ділитися!

Фішинг

Фішинг-атаки організовуються таким чином: кіберзлочинці створюють підроблений сайт, який виглядає в точності так само, як сайт банку або сайт, що виробляє фінансові розрахунки через інтернет. Потім шахраї намагаються обманним шляхом домогтися, щоб користувач відвідав фальшивий сайт і ввів на ньому свої конфіденційні дані - наприклад, реєстраційне ім’я, пароль або PIN-код. Використовуючи їх, зловмисники крадуть гроші з рахунків попалися на вудку користувачів.

Comments are closed.