Вплив ПЗ на швидкість доступу в Інтернет.

На швидкість доступу до Мережі впливають багато програм , які можуть бути встановлені на Вашому комп'ютері. Насамперед швидкість доступу визначає пакет, яким ви користуєтеся.

Другий фактор - віруси та інші шкідливі програми.
Висока вірусна активність на Вашому ПК створює паразитний і неконтрольований трафік. А це призводить до непомітних перевитрат останнього. Деякі віруси можуть завантажити канали користувача на 99 % для відправки несанкціонованої пошти - спаму. Тому потрібно своєчасно і періодично оновлювати антивірусні програми і перевіряти свій комп'ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення.

Антивіруси і фаєрволи теж трохи зменшують швидкість. Адже їх робота полягає у перевірці всієї інформації , яка йде з комп'ютера і приходить на нього , в тому числі і через Інтернет. Для такої перевірки їм потрібен якийсь час , що уповільнює обмін інформацією. Проте подібні « невеликі накладні витрати» цілком виправдані.

Популярні в даний час програми для роботи в пірингових мережах (DC++, Torrent тощо) при некваліфікованому налаштуванні можуть не тільки помітно знизити швидкість обміну інформацією, а й вплинути на загальну працездатність комп'ютера. Тому якщо користувач працює в таких мережах, він повинен уважно налаштувати відповідні програми і враховувати їх мережеву активність при оцінці загальної швидкості своєї роботи в Інтернеті.
Знижує швидкість обміну інформацією з Інтернетом інше програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері: автоматичне оновлення додатків і самої операційної системи у фоновому режимі , « маячки » ліцензійних програм. Використовуючи настроювання за замовчуванням, воно може без відома користувача з'єднуватися зі «своїми» серверами і приймати/передавати службові дані, що знижує загальну корисну швидкість з'єднання . Радимо Вам проводити ручну налаштування кожного додатку, звертаючи особливу увагу на процедуру і графік їх автоматичного оновлення.

Comments are closed.