Корисно

Вплив ПЗ на швидкість доступу в Інтернет.

На швидкість доступу до Мережі впливають багато програм , які можуть бути встановлені на Вашому комп'ютері. Насамперед швидкість доступу визначає пакет, яким ви користуєтеся.

Другий фактор - віруси та інші шкідливі програми.
Висока вірусна активність на Вашому ПК створює паразитний і неконтрольований трафік. А це призводить до непомітних перевитрат останнього. Деякі віруси можуть завантажити канали користувача на 99 % для відправки несанкціонованої пошти - спаму. Тому потрібно своєчасно і періодично оновлювати антивірусні програми і перевіряти свій комп'ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення.

Обережно… Віруси!!!

Комп’ютерні віруси - це шкідливі програми, які можуть не тільки знищити цінну інформацію, але й вивести комп’ютер з ладу.

Черви

Проникають в комп’ютер у вигляді поштових вкладень або викачаних з Інтернету файлів, після чого починають розсилати свої копії по мережі. Комп’ютер, атакований черв’яками, може перестати працювати!

Загальні правила безпеки в мережі Інтернет

Захистіть свій комп’ютер!

Без надійної системи захисту Ваш комп’ютер вразливий для шкідливих програм. Ви ризикуєте стати частиною мережі, що використовується кіберзлочинцями для проведення мережевих атак або розсилання спаму. Щоб уникнути цих неприємностей:

Увага… Гроза!!!

Небезпечні для електронних пристроїв напруги при розрядах блискавок наводяться у всіх лініях комп'ютерних мереж, будь це лінії в офісі, будинку, квартирі або повітряні лінії між будинками. Від дій блискавки не завжди рятується навіть устаткування, підключене до ліній, прокладених у підземних комунікаціях.

Низька швидкість роботи по WiFi

Найбільш поширений стандарт WiFi 802.11n,здатний передати швидкість до 300 Mбіт в секунду. Але це просто еталонна теоретична швидкість підключення стандарту N. Реальна швидкість завжди буде нижча, так як умови зазвичай далекі від ідеальних.

Швидкість передачі даних залежить від:

 • якості роутера
 • відстані
 • перепон
 • зашумлення радіоканала
 • якості клієнтського адаптера
 • не сумісності пристроїв і т.д.

Причини, які істотно впливають на роботу WiFi пристроїв:

Всі пристрої підключенні до WiFi.

 • При одночасному підключенні великої кількості пристроїв, продуктивність WiFi знижується, оскільки всі вони ділять єдину точку обміну.
 • Вихід: всі стаціонарні пристрої(комп'ютери, ТВ-приставки, ігрові приставки, телевізори і т.д.)рекомендовано підключати до роутера кабелем.

Велика кількість WiFi мереж навколо.

 • Більшість роутерів працюють у діапазоні 2.4GHz.При правильному налаштуванні у цьому діапазоні вміщується не більше 3-4WiFi мереж. Якщо ваш пристрій покаже більше 4х мереж, значить вони заважають одна-одній і це, в першу чергу, знижує роботу роутера.
 • Вихід: за допомогою ПЗ знайти вільний діапазон частот і налаштувати свою WiFi зону на роботу у цьому діапазоні. У цьому Вам допоможуть програми WiFi Analyzer або Metageek inssider.

Велика кількість перешкод у WiFi діапазоні.

 • Діапазон 2.4Ghz досить зашумлений. У ньому працюють деякі побутові прилади,радіотелефони,гаджети,радіомишки,радіоклавіатура,радіокеровані іграшки і т.д.
 • Всі ці пристрої будуть перешкодою для вашого WiFi, і впершу чергу, це буде позначатися на швидкості.
 • Вихід: основний метод вирішення проблеми-використання для роботи діапазону 5Ghz.

Сподіваємось, ця стаття була для Вас корисною.