Відеоспостереження

Сьогодні на ринку існує величезна кількість всіляких систем для побудови системи безпеки. Системи відеоспостереження є невід'ємною їх частиною. За допомогою систем відеоспостереження Ви зможете здійснити контроль на різних об'єктах.

Є кілька типових варіантів застосування систем відеоспостереження:

  1. Відеоспостереження в торгових залах;
  2. Відеоспостереження в офісі, підприємстві;
  3. Відеоспостереження в житлових комплексах, будівлях, паркінгах;
  4. Відеоспостереження в банках;
  5. Відеоспостереження в квартирах, будинках, дачах;
  6. Відеоспостереження в медичних і навчальних закладах;
  7. Відеоспостереження в місті.

Для кожного з цих типів існує своя специфіка побудови системи відеоспостереження та відповідне обладнання.

Наша компанія пропонує послуги з проектування систем відеоспостереження будь-яких типів і будь-якої складності, впровадження та обслуговування таких систем. А також інтеграцію систем відеоспостереження з охоронними сигналізаціями, і послуги з розширення та оновлення подібних систем.

Установка системи відеоспостереження.

Установка відеоспостереження складається з декількох етапів.

Першим етапом є розробка проекту системи відеоспостереження. Складається план об'єкта з подальшим розрахунком точок відеоспостереження. Для цього на об'єкт виїжджає наш фахівець, виїзд фахівця безкоштовний, для цього Ви можете оформити заявку на безкоштовний виїзд фахівця використовуючи розділ Заявка на нашому сайті. Після розробки і узгодження плану системи відеоспостереження, фахівці компанії підберуть камери спостереження, які підходять під умови і специфіку необхідного об'єкта. Проведення робіт з монтажу системи може займати від декількох днів до декількох місяців, тому вартість установки відеоспостереження завжди визначається в кожному випадку індивідуально і розраховується з вартості обладнання та вартості робіт з проектування та монтажу всієї системи. Відеоспостереження, на сьогодні - один з найефективніших способів цілодобового контролю. Крім того наші фахівці забезпечують технічне обслуговування обладнання, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми завжди раді будемо Вашим запитам звертайтеся до нас по телефону +380 67 278 9669
або на електронну скриньку info@g-net.net.ua